Zavolejte: +420 608 202 151

Služby


network

Správa počítačových sítí

IT Outsourcing - správa počítačové sítě nebo informačního systému.
Více info → 

Správa počítačových sítí


IT Outsourcing - správa počítačové sítě nebo informačního systému. Jedná převážně o kompletní převzetí správy veškerých IT technologií spolu se zajištěním dalšího rozvoje a budování IT strategie. Provádíme zdarma analýzu současného stavu vaší počítačové sítě a navrhneme vhodné řešení případných nalezených problémů.

VPN

Kamerový dohled

Nabízíme realizaci kamerového systému pro Váši firmu, dům nebo stavbu s možností dohledu přes internet.
Více info → 

Kamerový dohled


Nabízíme :

- instalaci kamerových systémů pro firmy a rodinné domy s dohledem přes internet.

- instalaci kamerového systému pro stavby, včetně připojení k internetu.

- ukládání a zálohování záznamů na naše servery

- Servis a vzdálenou správa kamerových systémů

- zajištění připojení kamerového systému k internetu

security

Poradenství a bezpečnost IT

Provádíme komplexní bezpečnostní audit Vašich IT systémů jak z hlediska rizik spojených s technickým selháním, tak z hlediska ochrany proti cíleným útokům.
Více info → 

Poradenství a bezpečnost IT


Na Vaše přání provedeme komplexní bezpečnostní audit Vašich IT systémů jak z hlediska rizik spojených s technickým selháním, tak z hlediska ochrany proti náhodným i cíleným útokům. Dle aktuálních statistik je až 87% počítačů připojených k internetu nedostatečně chráněno, a tak se dá říci, že v nich uložená a zpracovávaná data jsou více či méně veřejně k dispozici. V rámci bezpečnostního auditu podrobně zanalyzujeme Vaše IT zázemí, odhalíme bezpečnostní chyby a slabiny a v rámci návrhu nové bezpečnostní politiky navrhneme řešení, které zabezpečí Vaši síť v souladu s nejnovějším know-how v této oblasti.

delivery

Komplexní dodávka ICT řešení

Dodáváme potřebné technologie složené z hardwaru, softwaru i našeho servisu.
Více info → 

Komplexní dodávka ICT řešení


Našim klientům neposkytujeme jen služby, ale dodáváme jim i potřebné technologie složené z hardwaru, softwaru i našich služeb. U těchto celků má klient velkou výhodu, že vždy ručíme za výslednou funkčnost celého námi navrženého řešení a jsme schopni se o řešení postarat ve všech fázích jeho životního cyklu (návrh, impementace i dlouhodobá správa).

virtualization

Virtualizace

Služba Virtualizace je nástrojem pro náhradu desítek serverů, pouze několika hostitelskými servery čímž se rapidně redukují provozní náklady.
Více info → 

Virtualizace


Služba Virtualizace je nástrojem pro náhradu desítek serverů, pouze několika hostitelskými servery virtuální infrastruktury a tím se rapidně redukují provozní náklady na provoz a údržbu infrastruktury. Umožňuje efektivnější využití výpočetního výkonu fyzických serverů a zajistit vysokou dostupnost (HA) kritických aplikací a služeb provozovaných prostřednictvím ICT. Virtualizace se dnes již přesouvá i do oblasti pracovních stanic. I u stanic je tímto způsobem možné zjednodušit správu, zvýšit bezpečnost a dostupnost při vyšší individualizaci, než umožňuje prostředí Windows Terminal Serveru nebo Citrix XenApp.

diagnostic

Monitoring IT

Běžná součást fungování IT, možnost dodání i pronájmu monitorovacího řešení.
Více info → 

Monitoring IT


Monitoring funkčnosti informačních technologií je dnes již běžnou součástí fungování IT oddělení firem. Pokud se snažíte řídit investice do IT a sledovat práci vašeho IT oddělení, tak jsou výsledky monitoringu jedním ze základních parametrů, které by měly být kontrolovány. Monitorovací řešení jsme schopni jak dodat, tak vám ho pronajmout.

backup

Zálohování dat

Nabízíme několik možností zálohy dat, včetně vytvoření kompletních diskových obrazů systému.
Více info → 

Zálohování dat


Ochrana dat zálohováním je v současné době naprosto nezbytná. Důležitá data, která jsou pouze na disku používaného PC, či serveru, jsou vystavena nebezpečí ztráty smazáním, viry, kolizí HW atd. Z tohoto důvodu je nezbytné data zálohovat a archivovat. V případě jejich ztráty se jedná o závažný a často již neřešitelný problém. Nabízíme několik možností zálohy dat, včetně vytvoření kompletních diskových obrazů systému a dat, ze kterých je možné obnovit systém do původního stavu vč. dat uživatele.

server

Webhosting a serverhosting

Poskytujeme webhostingové služby a serverhosting v kvalitním hostingovém centru.
Více info → 

Webhosting a serverhosting


Poskytujeme webhostingové služby a serverhosting v kvalitním hostingovém centru. Funkčnost serverů monitorujeme nepřetržitě. Zálohování zákaznických dat probíhá denně vždy do jiné geografické lokality.